FİRMA PROFİLİ

HASANKARAKUŞ

Karakuş Kuruyemiş, 1948 yılında Nurettin Karakuş tarafından kurulmasıyla faaliyetlerine başlamış, Geçmişten  bu güne kadar, kurumsal ve teknolojik değişimlere ayak uydurmasıyla bölgesinin lider kuruyemiş firması haline gelmiştir.

Firmamız kuşaktan kuşağa gelişerek büyümüş ve ikinci kuşağın bayrağını alan Mustafa – Hasan – Hüseyin ve Lütfi Karakuş kardeşler devralmışladır.

Karakuş Kuruyemiş 62. yılında değerli müşterilerine doğal ve sağlıklı lezzeti sunmanın gururunu yaşamaktadır…

KURUMSAL

Dünyanın büyümeye hızla devam ettiği, her geçen gün ihtiyaçların kendini yenilediği bir zaman diliminde, bizler de birikim ve deneyimlerimizi yeniliyoruz.

Tam donanımlı ve her geçen gün kendini yenileyen deneyimli teknik ekibimiz ve mühendislik kadromuzla, metal sektöründe inovatif yaklaşımlarımız ile hizmet verirken, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olmazsa olmazımızdır.

Firmamızın en küçük prosesinde dahi çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için her türlü önlem alınmıştır.

Tüm bu çalışmaları yürütürken her kaynağın bir gün son bulabileceği bilinci ile sürdürülebilir çevre anlayışını benimseyip yaygınlaştırmak da birincil ödevlerimizdendir.

Kaliteli, müşteri odaklı ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini eksiksiz sağlayan bir anlayışla çocuklarımıza yaşanabilir yarınlar sağlamak için faaliyetimizde ne yapılması gerekiyorsa yapmakta olduğumuzu, dahası için de her zaman hazır olduğumuzu söylemekten mutluluk duyarız.

Yola çıktığımız ilk günden beri hiç yorulmadan çalışıyor, siparişleri istenen kalitede hatasız üretiyor, söz verdiğimiz terminde ve özelliklerde müşterilerimize ulaştırmak için büyük hassasiyet gösteriyoruz.  En büyük sermayemiz müşterilerimizin bize duyduğu güvendir. Uzun yıllardır çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyeti bunun en büyük ispatıdır.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

  • Gıda Sektöründe, insan sağlığını korumayı ve güçlendirmeyi hedefleyen yaklaşımımızla yüksek nitelikli üretim hizmeti sunarak, güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen ilk on şirketin arasında yer almak. 
  • İnsanlık için uzun ve sağlıklı yaşamın sırlarını keşfetmek ve bunun için kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir, sağlıklı ürünleri  insanlığın yararına sunmak. 

İLKELERİMİZ

  • Çözüm Odaklılık
  • Çevreye Duyarlılık
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Yüksek Stok Kapasitesi
  • Zamanında Teslimat